Gdyby była to zwykła katastrofa to nikt nikomu by nie przeszkadzał w zbieraniu dowodów, Rosjanie oddaliby wrak, międzynarodowa komisja zbadałaby sprawę, naukowcy mieliby dojście do wszystkiego, to takie proste. Czy dalej uważacie, że to zwykła katastrofa......hm tylko dlaczego wszyscy mataczą i robią teatr

? CZEGO SIĘ BOJĄ ? PRAWDY ?