Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1365
Stary 30.10.2012, 19:47
Ja nie smaruje uszczelek - bo już za późno Dałem ciała kilka lat i teraz nie wyglądają najlepiej już i wypadałoby zmienić w ogóle.

Jak jest tak jak dzisiaj czyli jakieś minus 2-3 to najpierw skrobię i odśnieżam a potem jazda - nie przekraczam 2-2.5 obrotów.
Jak piździ jak w Kieleckim czyli minus 20 to odpalam a potem skrobię i odśnieżam - ale też podczas jazdy delikatnie rozgrzewam.

12 letni ropniak.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując