Ela napisał(a):

Najgorsze jest to , że znowu dożyliśmy czasów, w których człowiek nie wierzy oficjalnym konferencjom prokuratury, wiodącym mediom i wystąpieniom rządu.
Szybko zapominamy o historii:
http://www.youtube.com/watch?v=jifa5YCdg_Q
|
Niestety, ale to prawda propaganda niczym za prylu.
Dopiero teraz się dowiaduję co się przez cały dzionek działo i albo ktoś próbuje tuszować coś czego pod dywan się schować nie da, albo to gruba prowokacja, aby zmienić tendencje spadkowe tego rządu, a przy okazji skompromitować niewygodnego dziennikarza. Szczególnie biorąc pod uwagę ten wątek z rozmowy Gmyza
"[...] Informację potwierdził nam Prokurator Generalny – wiem, że trwają w niej intensywne narady, co dalej. U prokuratora był szef mojej gazety, Tomasz Wróblewski – bowiem sprawa ma arcyduży ciężar gatunkowy. Prokuratura intensywnie zastanawia się, jak informować o tej sprawie. [...]"
Komu, jak komu, ale gościowi z nadania Hajdarowicza raczej bym nie zaufał, raczej poszedłbym osobiście z dyktafonem taką informację potwierdzić.