Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2601
Stary 30.10.2012, 18:07
I co PiSowskie lemingi!. Łyknęliście jak młode pelikany info o trotylu i teraz Wam łyso i nagle nikt się nie chce przyznać do siania teorii spiskowych, ale w sumie to u Was normalne.. dużo szumu i sensacji, a jak są dowody, które wykluczają wasze sensacje, to cisza... i szukanie nowych sensacji...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._wysnuwal.html

ps. spójrzcie na komentarze i "łapki w górę".. większość ma dość Kaczyńskiego i Macierewicza, ale oczywiście na forum piłkarskim (większość niewykształconych ludzi w dresach) zawsze musi być na odwrót!
Ostatnio edytowane przez pysio : 30.10.2012 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując