I co PiSowskie lemingi!. Łyknęliście jak młode pelikany info o trotylu i teraz Wam łyso i nagle nikt się nie chce przyznać do siania teorii spiskowych, ale w sumie to u Was normalne.. dużo szumu i sensacji, a jak są dowody, które wykluczają wasze sensacje, to cisza... i szukanie nowych sensacji...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._wysnuwal.html
ps. spójrzcie na komentarze i "łapki w górę".. większość ma dość Kaczyńskiego i Macierewicza, ale oczywiście na forum piłkarskim (większość niewykształconych ludzi w dresach) zawsze musi być na odwrót!