Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.10.2012, 17:47
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Bo przypomnij sobie jak Sikorski czy Gargłua grali w Górniku i GKSie.To byli dobrzy piłkarze którzy już raczej nie wrócą do wysokiej formy.Może Sikor,choć wątpie w to i zapewne jak się teraz nie ogarnie to wyląduje w jakiejś Olimpi Grudziądz.A i Słuchaj to że Boguski strzelił 2 gole praktycznie do pustej bramki to bardzo wiele naprawdę napastnik klasy światowej. Zapewne obydwie te akcje ty też byś wykorzystał...A co może to nie jest wina trenera ? A czemu Genkov strzelał w tamtym sezonie z Twente ze Standardem i w lidze ?Przez to że był dobrze przygotowany do sezonu.Teraz Genkov nie strzela bo mu piłek nikt nie gra i tyle Boguski to może mu buty czyścić.Ustaw Meliksona na środek ,niech wróci Małecki i zobaczysz co się będzie działo.Wszyscy tak się cieszyli że już nie będzie Kirma i Małeckiego to teraz macie ogromne braki kadrowe.Pamiętam też że Pajlić podobno taki słaby był to teraz jest jeszcze większy gwiazdor - Fredka.
Tylko żeby Genkov miał dobić w takiej prostej sytuacji jak Boguski, wpierw musiałby tam dobiec , wyprzedzić obrońcę i dołożyć nogę .Obawiam się , że jest to ponad siły naszej bułgarskiej gwiazdy .

Piszesz , że Boguski jest cienki i strzelał do pustej bramki , Przypomnij sobie bramkę Genkova ze Standardem skoro tak ochoczo przywołujesz ten przykład .

Większość bramek Frankowskiego to własnie takie dobitki . Wytłumacz mi jakim cudem wszyscy uważają go za świetnego napastnika .

Genkov świetnie spisuje się na pozycji defensywnego napastnika .Niestety taka pozycja oraz funkcja na boisku jeszcze nie znajduje zastosowania w teraźniejszym futbolu.

Jak nisko upadła Wisła skoro po takich tuzach jak Żuraw , Kuźba , Franek a nawet Brożek (przez pewien okres) Genkova określa się dobrym napastnikiem . Pamiętam takiego napastnika , zwał się Radovanovic .Wysoki , dobrze grający głową .Jego statystyka w Wisłe to 11 meczy i 3 gole .To jest właśnie poziom Genkova. Bułgar wyżej wymienionym napastnikom co najwyżej mógłby podawać piłki na treningu .

Bułgarowi nikt nie gra piłek ?Hmmm to skąd się wzięły te piłki które wystarczyło ponoć dobić do pustej bramki ?Piłkarze Widzewa podali Boguskiemu pod nogi ?
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 30.10.2012 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując