Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2591
Stary 30.10.2012, 16:35
Lech Wałęsa napisał(a):
Nie ma takiej możliwości, żeby to był zamach. Lech Kaczyński nie był wrogiem dla Rosjan.
Nie jestem zwolennikiem teorii zamachowej, zdecydowanie bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że był to po prostu wypadek spowodowany szeregiem zaniechań obu stron (rosyjskiej i polskiej), który aktualnie jest tuszowany przez obie strony i wykorzystywany politycznie przez Rosjan (?) do destabilizacji sytuacji w naszym kraju, jego skłócania i tak dalej, ale jak słyszę takie komentarze, jak ten powyższy, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Przecież nie trzeba być geniuszem (wystarczy nie być umysłowym imbecylem) aby zauważyć, że tam było ponad DZIEWIĘĆDZIESIĄT kluczowych osobowości państwa polskiego, cała masa dowódców wojskowych, a ten pier*oli, że Kaczyński nie był wrogiem Rosjan - tak jakby leciał tam przynajmniej szybowcem i zginął samotnie...Tej teorii więc NIE MOŻNA odrzucić, nawet jeśli jest średnio prawdopodobna.
Odpowiedz cytując