|
Kompletnie nie za bardzo rozumiem tego błędnego odczytu oświadczenia prokuratury- przez media jak i tutejszych użytkowników.
Przecież prokurator wojskowy powiedział wyraźnie że postępowanie jest w toku, bo wykryte materiały wysokoenergetyczne jeszcze nic nie udowadniają- potrzebne są badania laboratoryjne, które potrwają ok 6 miesięcy....
Wobec tego, nie można powiedzieć czy są tam materiały wybuchowe czy nie są.Powiem szczerze, że nie mam zbyt dużego zaufania do prokuratury wojskowej, zwłąszcza w świetle pomyłek zw z ciałami ofiar.Po raz kolejny podobno źle rozpoznano ciało, a z wszystkich niemal źródel dochodzą informacje, że ciało prezydenta Kaczorowskiego było zidentyfikowane jedne z pierwszych i było niemal w identycznym stanie.Wybaczcie, ale to wszystko jest zajebiscie nielogiczne.
Jest jedno pewne, ten rząd skompromitował się niemal na wszystkich możliwych frontach- nie przypominam sobie, by było kiedykolwiek gorzej.Jak kiedyś na Kaczyńskiego narzekałem, to teraz uważam, że on i jego rząd byl niemal wzrorowy w porównaniu z tym, co się teraz dzieje.Niemal codziennie bombardowani jesteśmy kolejnymi aferami, zaniedbaniami, niedopełnieniami obowiązków, skandalicznym działaniem organów państowych, korupcji i kompromitacji - np na arenie międzynarodowej- jeśli ktoś tego nie widzi, to albo jest ślepy, albo nie chce widzieć.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 30.10.2012 o godz. 16:14.
|