Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14508
Stary 30.10.2012, 15:55
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeśli był bym menagerem to z Wisły nie kupił bym nikogo poza Meliksonem, oczywiście za rozsądne pieniądze. No ale że nie jestem wieć pewnie się mylę.
Zależy jakiej drużyny byłbyś menedżerem. Bo jak jakiejś I-ligowej to oprócz Meliksona jeszcze parę wzmocnień by się znalazło np. Bunoza, Głowacki, Iliev. Nikogo więcej interesującego bym nie widział, nawet za zero pln odstępnego bo sumy kontraktu z kosmosu np. takiego Kju: A wątpię czy gość by zszedł do poziomu adekwatnego do tego co gra.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.10.2012 o godz. 15:58.
Odpowiedz cytując