Dariook napisał(a):

|
Jeśli był bym menagerem to z Wisły nie kupił bym nikogo poza Meliksonem, oczywiście za rozsądne pieniądze. No ale że nie jestem wieć pewnie się mylę.
|
Zależy jakiej drużyny byłbyś menedżerem. Bo jak jakiejś I-ligowej to oprócz Meliksona jeszcze parę wzmocnień by się znalazło np. Bunoza, Głowacki, Iliev. Nikogo więcej interesującego bym nie widział, nawet za zero pln odstępnego bo sumy kontraktu z kosmosu np. takiego Kju: A wątpię czy gość by zszedł do poziomu adekwatnego do tego co gra.