Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14507
Stary 30.10.2012, 15:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a ktoś widział w grze Nalepe ? Bo widze ze wychodzi w pierwszym Termaliki.
ja kilka razy obejrzałem mecz brukowców żeby spr. jak Moskal poukładał drużynę i jak gra Nalepa, oraz ten drugi obrońca 21 letni którym podobno się interesowaliśmy.
Nalepa w tym momencie jest lepszy od Czekaja... lepiej rozgrywa, mniej fauluje, potrafi lepiej wyprowadzić rozegrać piłkę, nie łapie głupich kartek, jest 8 razy szybszy i 13 razy bardziej zwrotny. W Wiśle kiedyś nawet zadebiutował na prawej obronie.
Odpowiedz cytując