szprotson napisał(a):

|
a ktoś widział w grze Nalepe ? Bo widze ze wychodzi w pierwszym Termaliki.
|
ja kilka razy obejrzałem mecz brukowców żeby spr. jak Moskal poukładał drużynę i jak gra Nalepa, oraz ten drugi obrońca 21 letni którym podobno się interesowaliśmy.
Nalepa w tym momencie jest lepszy od Czekaja... lepiej rozgrywa, mniej fauluje, potrafi lepiej wyprowadzić rozegrać piłkę, nie łapie głupich kartek, jest 8 razy szybszy i 13 razy bardziej zwrotny. W Wiśle kiedyś nawet zadebiutował na prawej obronie.