|
Słuchajac komentarzy niektorych politykow PO w tej sprawie (np Olszewski) sadze ze w Wybiorczej i Tefałenie już przygotowuja teorie że to Kaczynski wniosl trotyl na poklad i go zdetonowal zeby wywolac wojne z Rosja...
Troche to śmiech przez łzy ale jak sie slucha interpretacji niektorch politykow to tylko to pozostaje...
|