Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2571
Stary 30.10.2012, 12:26
Słuchajac komentarzy niektorych politykow PO w tej sprawie (np Olszewski) sadze ze w Wybiorczej i Tefałenie już przygotowuja teorie że to Kaczynski wniosl trotyl na poklad i go zdetonowal zeby wywolac wojne z Rosja...

Troche to śmiech przez łzy ale jak sie slucha interpretacji niektorch politykow to tylko to pozostaje...
Odpowiedz cytując