Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14504
Stary 30.10.2012, 12:25
też sie nudze w pracy sie polecę

Pareiko pewnie odejdzie wiec trzeba sie rozejrzeć za drugiem GK..

-Gks Tychy : Piotr Misztal rocznik 1987. 193cm

Do tyłu :
Julien Tadrowski zbiera dobre opinie w Arce.
Matras z Piasta, Oleksy z Piasta, Olkowski z Górnika
na środek Janicki z Lechii

do przodu : Pomocnik z Warty, srodkowy , szeroki w barach grał w Legii i Sandecji wypadło mi jego nazwisko.-dokłądnie christof- chodzi o Trochima.
Machaj z Lechii, Formella z Arki,

+ : Neymar z Widzewa, Stępińscy, Lisowski z Ruchu, Milik ,Maki/Mak, Słowik Jakub....i Maciej Korzym

E: jeśli prawdą okaża sie plotki o Janukiewiczu...to też bym sie zastanowił. Ławkowy napewno mocniejszy niż Miśkiewicz, tyle czy ma tak mało ambicji ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.10.2012 o godz. 12:40.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując