Temat
:
Ratujmy zielone Bronowice!
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline
#
5
30.10.2012, 12:23
bump! Nie żeby ta przestrzeń była obecnie dostępna dla spacerowiczów. Wątpię by petycja coś dała, raczej sprawę ubije skutecznie recesja na rynku budowlany,
MicK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MicK
Znajdź inne posty napisane przez MicK