Zgodnie z przewidywaniami za 1,5 mld (!!!) zł. kupimy w Niemczech 3 okręty. Francja oferowała nam tez transfer technologii do polskich stoczni, ale jak widać niemieckie interesy w Polsce mocno zabezpiecza lokalne stronnictwo pruskie:
http://wpolityce.pl/depesze/39527-pi...ze-nie-zapadla
Donaldu niebawem dostanie kolejne odznaczenie w Berlinie w postaci metalowej blaszki od swojej Angelii (+ 3 klepnięcia po garbie).