Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2564
Stary 30.10.2012, 11:38
Cytat:
Samolot w tym stanie i z tą załogą nie powinien w ogóle wystartować.
To jest dla mnie clue tej całej sprawy. Jeśli nawet byłby to zamach, to pierwszym i największym jego winowajcą byłoby państwo polskie. Niemniej jednak nie ma w tym przypadku, że "samobójczą" śmiercią giną kolejne osoby związane z odkrywaniem prawdy o tej katastrofie, pojawiają się zdjęcia ofiar wykonane zaraz po wypadku, teraz ten trotyl - kto myśli inaczej, ten jest po prostu idiotą. Pytanie tylko komu jest to wszystko najbardziej na rękę - rządowi, który boi się konsekwencji za swoje zaniechania i nieudolnie tuszuje ślady, Rosjanom, którzy dążą do jak największej destabilizacji sytuacji politycznej w Polsce (niemniej jednak z zamachem nie mają nic wspólnego), Rosjanom, ale ze względu na to, iż wina (niecelowa) za tą katastrofę leży po ich stronie, czy też ewentualnemu zamachowcy. Hipotez jest milion i nikt z nas nie może mieć pojęcia o co tutaj tak naprawdę chodzi, jestem jednak dziwnie spokojny, że historia pokaże o co tu tak naprawdę chodziło.
Odpowiedz cytując