|
Ja bym się przede wszystkim zainteresował Jakubem Bartkowskim z Widzewa bo lewych obrońców NIE MAMY (Frederisken to pomyłka a Bunoza zapchajdziura na tej pozycji) a chłopak jest młody, całkiem niezły, diablo perspektywiczny i na dodatek Polak, do czego niektórzy bardzo przywiązują wagę.
Dalej - w perspektywie odejścia Meliksona Alex Bruno z tego samego klubu. Przydał by się nam chociaż jeden z dobrą techniką gdy Meliksona i Illieva zabraknie.
Chłopaki grają za przysłowiową paczkę fajek bez jakichkolwiek perspektyw podwyżki. Problemem jest tylko ile Widzew by za nich zażądał...
|