Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14502
Stary 30.10.2012, 11:26
Ja bym się przede wszystkim zainteresował Jakubem Bartkowskim z Widzewa bo lewych obrońców NIE MAMY (Frederisken to pomyłka a Bunoza zapchajdziura na tej pozycji) a chłopak jest młody, całkiem niezły, diablo perspektywiczny i na dodatek Polak, do czego niektórzy bardzo przywiązują wagę.

Dalej - w perspektywie odejścia Meliksona Alex Bruno z tego samego klubu. Przydał by się nam chociaż jeden z dobrą techniką gdy Meliksona i Illieva zabraknie.

Chłopaki grają za przysłowiową paczkę fajek bez jakichkolwiek perspektyw podwyżki. Problemem jest tylko ile Widzew by za nich zażądał...

Odpowiedz cytując