Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 30.10.2012, 09:38
misieq napisał(a):Wyświetl post
Ruszają:
- Hipoteza wybuchu jest bezsensowna i nie ma pokrycia w żadnych faktach, przede wszystkim w zapisach rejestratorów. Nie ma też żadnego potwierdzenia w stenogramach z kokpitu - powiedział Hypki.
Jestem w stanie nawet uwierzyć ze Hypki powiedział że zamach był niemożliwy przecież nie ma nagrania kpt.Protasiuka który by to potwierdzał. Coś czuję że dzisiaj będzie festiwal spanikowanych wypowiedzi - co jedna to bedzie weselsza. Byle usokoić wystraszone zajęcze serca swoich "postępowych" niewolników
Mam ignora na pysiowe posty ale skoro już go ktoś zacytował to odpowiem : szkoda że Ruscy w swoich badaniach nie wykazali tego trotylu którego tak dużo -wg.lemingów- w glebie.Co nie wyszły w badaniach?Nie wiedzieli że lotnisko leży na trotylowym polu Nawet pucowanie wraku nie pomogło.
Aha , wiem PISowski pirotechnik pojechal do Smoleńska....
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując