Wygiwares_od_bumbulatora napisał(a):

|
Już w reżimówce podają ,że przerzucali żołnierzy z Afganistanu i ślady trotylu i nitrogliceryny nigdy nie występuj razem :]
|
Eee... Jarek Kuźniar z uporem maniaka dopytuje, czy aby nie jest to trotyl z... broni BOR-owców.