uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

To napewno ślady jeszcze z II wojny światowej ...Zaraz sie pojawią akta wywiadu radzieckiego ,że składowali tam materiały wybuchowe.Następnej wojny z Ruskami niestety nie będzie a jak bedzie to i tak nam nikt nie pomoże.Teraz ludzie ze strachu przed ruskimi bedą wybierać PO..zobaczycie Kaczyńskiego do władzy już nie dopuszczą nigdy