Bredzisz .Bredzisz okropnie.
Boguski najlepsze lata za sobą ,za to Genkov ma dochodzić do formy . Ciekawe bo zarówno Rafał jak i Bułgar są z 1984 . Boguski nie jest napastnikiem na Wisłę ? Ok, może i prawda ale w jakim świetle stawia to Genkova skoro Rafał wyrównał jego wynik 2 bramek( po połowie rundy) w ciągu 30 minut gry ? Taki Milik czy nawet Saganowski wciąga nosem naszego super hiper napastnika . Genkov powinien wrócić do tego co mu jedynie wychodzi na boisku , czyli do skoku wzwyż.
Sikorski to dobry napastnik , potrzebuje się przełamać ale nie wiesz czy się przełamie kiedykolwiek ?.Faktycznie wybitny napadzior ,klękajcie narody .
W ogóle to Wisła ma pakę na półfinał LM ale miała złego trenera . Zaiste wszystkiemu winien trener . Oj biedni ci piłkarze , tacy z nich bajeczni zawodnicy ale ciągle rzucają im kłody pod nogi w postaci słabych trenerów .
Na ławce mają siedzieć słabsi i basta .Mecz nie jest do dochodzenia do formy .Do formy należy dojść na treningu i wygrać rywalizację .Skoro Genkov siedzi na ławce znaczy , że trener nie jest zadowolony z jego postawy na treningu .
Równie dobrze nie dawajmy nigdy na ławkę Orbita bo kiedyś tak ładnie grał w PGE ,wiec w Wiśle kiedyś musi powrócić do starej formy .
Natomiast z Serba jest tak wybitny skrzydłowy ,że Kosowski z najlepszych lat w Wiśle wpadłby w kompleksy widząc jak Ivica zajeżdża kolejnego obrońcę swoimi rajdami po skrzydle.