Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 30.10.2012, 03:01
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że jak najbardziej powinien zagrać Genkov On od paru spotkań ma patent na Lecha i strzela im bramki. Uważam też ,że Boguski z całym szacunkiem nie jest napastnikiem na Wisłę. Najlepsze lata ma już dawno za sobą,a to że strzelił 2 gole - ok ,ale jednak bardziej wolę Genkova bo na pewno w końcu zacznie grać tak jak tego oczekujemy ,a na pewno do formy nie dojdzie na ławcę.Jeżeli chodzi o Daniela nie jestem jego fanem ale uważam ,że jest on dobrym napastnikiem na naszą ligę tylko musi się przełamać.Kiedy to nastąpi lub czy w ogóle nastąpi nie wiadomo. A jeszcze jedna sprawa denerwuje mnie jak każdy teraz płacze ,że walczymy o spadek itp. Ludzie mieliśmy najzwyczajniej w świecie słabego trenera który ich źle przygotował. Tak naprawdę nie ma lepszego napastnika od Genkova ewentualnie Arek Piech i Danijel Ljuboja mogą być lepsi. Nie ma w tej ekstraklasie lepszego od Melexa. Albo Ivica to naprawdę skrzydłowy z bajeczną techniką jak na naszą ekstraklasę Po prostu trzeba mieć trenera który wykrzesi z tych zawodników max. Skład się tak bardzo nie zmienił bo trzon pozostał,trzeba tylko to solidnie poskładać.

Bredzisz .Bredzisz okropnie.
Boguski najlepsze lata za sobą ,za to Genkov ma dochodzić do formy . Ciekawe bo zarówno Rafał jak i Bułgar są z 1984 . Boguski nie jest napastnikiem na Wisłę ? Ok, może i prawda ale w jakim świetle stawia to Genkova skoro Rafał wyrównał jego wynik 2 bramek( po połowie rundy) w ciągu 30 minut gry ? Taki Milik czy nawet Saganowski wciąga nosem naszego super hiper napastnika . Genkov powinien wrócić do tego co mu jedynie wychodzi na boisku , czyli do skoku wzwyż.

Sikorski to dobry napastnik , potrzebuje się przełamać ale nie wiesz czy się przełamie kiedykolwiek ?.Faktycznie wybitny napadzior ,klękajcie narody .

W ogóle to Wisła ma pakę na półfinał LM ale miała złego trenera . Zaiste wszystkiemu winien trener . Oj biedni ci piłkarze , tacy z nich bajeczni zawodnicy ale ciągle rzucają im kłody pod nogi w postaci słabych trenerów .

Na ławce mają siedzieć słabsi i basta .Mecz nie jest do dochodzenia do formy .Do formy należy dojść na treningu i wygrać rywalizację .Skoro Genkov siedzi na ławce znaczy , że trener nie jest zadowolony z jego postawy na treningu .
Równie dobrze nie dawajmy nigdy na ławkę Orbita bo kiedyś tak ładnie grał w PGE ,wiec w Wiśle kiedyś musi powrócić do starej formy .

Natomiast z Serba jest tak wybitny skrzydłowy ,że Kosowski z najlepszych lat w Wiśle wpadłby w kompleksy widząc jak Ivica zajeżdża kolejnego obrońcę swoimi rajdami po skrzydle.
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 30.10.2012 o godz. 03:07.
Odpowiedz cytując