Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.10.2012, 01:44
palikot napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że to ślepa miłość do Wisły ci takie przekonania podsuwa?
dzisiaj prawdziwy kibic to ten który gwizda na swoich, obraża się, płaci więcej niż inni i wątpi w sukces, nawet jak ma pozytywne przesłanki. No trendy mamy zacne, myślałem, że wstyd ma zmaczenie perioratywne, ale jednak można dojść do wniosku że wstyd dyskutwać z kimś, kto jest nastawiony pozytywnie - racja panie bonawentura. Cięta riposta
Jak już coś, to pejoratywne. To po pierwsze. Po drugie - nie znasz mnie, ale na meczu drę ryja z całych sił po to by wspierać drużynę. Idę na mecz, kibicuję, ubieram barwy, chcę by drużyna wygrała. Ale kiedy siedzę przed komputerem, to chyba mam prawo spojrzeć chłodno na sytuację i powiedzieć jaki będzie wynik.

Ten mecz będzie bardzo ale to bardzo trudny. Nasi piłkarze będą musieli zagrać cały mecz na pełnych obrotach by osiągnąć sukces - remis, bądź w razie niedyspozycji Amiki zwycięstwo.
Odpowiedz cytując