Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 30.10.2012, 00:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie spodziewam sie jakiegos w maire ciekawego meczu na R22
A ja wręcz przeciwnie. Po buraczanym meczu z Jagą Amiki oraz po buraczanych 9. kolejkach Wisły obie drużyny teraz będą chciały przede wszystkim nie przegrać. Coraz bardziej mam przeczucie, że remis wszystkich usatysfakcjonuje. Zapowiada się nudne zero do zera.
Odpowiedz cytując