funkykoval napisał(a):

|
Sorry Teodorczyk to burak i gwiazda jednej części sezonu. Z Polonii najbardziej ciekawymi zawdonikaami są Wszołek, Dwaliszwili i Brzyski. Kokoszki nie uwzględniam ze względu na jego pobyt w Wiśle, Baszcza bo jest wiekowy. Ciekawe w kontekście Polonii jest tylko to, jak dociągną do końca rundy - jeżeli będą nadążać motorycznie, to znaczy, że latem trzeba chłopaków ganiać po pastwiskach niczym Jarek Bako....
|
Tu sie zgodze Wszolek i Brzyski to ciekawi zawodnicy ,ten drugi nawet moglby sie na kadre załapac ,nieliczny ktory wie co to dobra centra w pole karne.
natomaist niezgodze sie co do Dwaliszwieliego,nie wiem co wy w nim widzcie ,gosc moze i sillny,umie sie rozepchac ale jakis taki drewniany.
co do dziejszych derbow,to slabiutkie,ni jak do tych sprzed 3-4 lat na starym Stadionie Slaskim.