|
Boguski ma jedną zaletę, że piłka się od niego odbija.
Ostatnio nawet dwa razy w stronę bramki rywala.
Nie robiłbym jednak sobie z tego powodu wielkich nadziei w najbliższym meczu.
Tym razem może odbić się w zupełnie inny sposób.
Bardziej liczyłbym na Quioto.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|