bonawentura napisał(a):

Generalnie to nie ma sensu byśmy wystawiali Genkova od pierwszej minuty. Powód? Jak on ma strzelać te bramki, jak my nie mamy takich piłkarzy, którzy byliby w stanie dobrze zacentrować? Gdyby było inaczej, to Genkov byłby idealny. Niestety - musimy próbować bardziej po ziemi rozgrywać te piłki, pilnować środka pola i liczyć na kontry.
Z Lechem będzie bardzo ciężko. Remis brałbym w ciemno.
|
Nie zapomnij skakać z radości po ewentualnym remisie z kuchenkami

Tak samo mi wstyd oglądać Łukasza G. w koszulce Wisły jak czytać takie posty.