Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19761
Stary 29.10.2012, 19:29
Skoro Szpen się pojawi na marszu, to ja i pewnie nie tylko ja, mamy nadzieję że się ujawni. Chyba że (co bardzo prawdopodobne) idzie w marszu antyfaszystowskim, czy jakimś innym kolorowym gównie.