Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 29.10.2012, 16:53
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?

Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
Potencjał a forma to dwie różne kwestie. Koleś był najlepszym piłkarzem 2 lata temu. Rok temu był jednym z największych rozczarowań ligi i nakrywał Izrealczyka czapką taki wirtuoz jak Kwiek. Jeśli Maor ma taki potencjał i miał tak fantastyczny sezon to dlaczego nikt go nie kupił pomimo promocyjnych cen przy R22? Może dlatego, że potencjalny kupiec patrzy na formę zawodnika? Może sprawdza czy aby nie pikuje w dół? W każdym razie po ostatnim okienku widać, że potencjalny kupiec nie żyje wspomnieniami sprzed dwóch lat tylko bierze pod uwagę i analizuje trochę świeższe dane np. z ostatniego sezonu.


milosz napisał(a):Wyświetl post
kadra jest silniejsza niż miejsce w środku tabeli.
No i okey - szanuje twoje zdanie. Po co to obrażenie, insynuacje i wycieczki osobiste?

milosz napisał(a):Wyświetl post
pomyliłeś się już tyle razy
Za to ja mam nadzieje, że ty tym razem się nie pomylisz i Wisła znowu nie skończy w środku tabeli jak sezon temu tylko wyżej. Mój typ od wakacji to 7. miejsce ale bardzo chciałbym się mylić. Chciałbym, żeby było znacznie wyżej. Może Wisła dokona transferów w zimie i będę miał podstawy aby inaczej oceniać jej szanse. Wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nawet z tym składem może być wyżej ale będzie to wynik ponad stan. W sporcie, który bywa nieprzewidywalny wyniki ponad stan się zdarzają a w piłce nożnej nawet dość często.

Poza tym ty cały czas oceniasz kadrę jakby to był FM. Nie jest. Nazwiska i skill to tylko jeden element w realu. Liczy się cała otoczka wokół. Klimat, atmosfera w klubie, również ruchy "na górze", które też biorę pod uwagę. To też niestety uleciało... nie ma tu żadnego głodu sukcesu. Nie widzę też chemii między grajkami. Raczej w każdym meczu widzę postawę, którą najlepiej opisał Kirm: "po prostu zostaje jeden mecz mniej do końca sezonu". Dlatego oceniam szanse Wisły w lidze tak jak oceniam. Proponuję wrócić do rzeczywistości.

A co do moich "pseudo-analiz" to lepsze takie niż opieranie się na sukcesach sprzed 17-26 miesięcy i przekładanie wydarzeń w tak odległym okresie na teraźniejszość. To jest dopiero dogłębna, logiczna i przemyślana "analiza".


@down

fialo napisał(a):Wyświetl post
przyda się w bukmacherce
Bukmacherka to typowanie wyników pojedynczych meczów. Jakbyś czytał uważniej to zwróciłbyś uwagę, że wspominam o wynikach w kontekście całego sezonu (czasami rundy) a nie pojedynczych "wyskoków". Nie ma to jak mieć "dobrą beke" i nie do koca wiedzieć nawet z czego
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując