Jaki spalony? Stopy mieli równo z duchem gry takie "spalone" się puszcza. Więc nie rozumiem Twojego podniecenia. Napisz skargę jak masz żal do sędziego.

.
<Crasch> napisał(a):

Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?
Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
|
Spokojnie

. To tylko analiza fachowca, można powiedzieć speca. Tak miarodajna w stosunku do Meliksona jak i reszty.