Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 29.10.2012, 15:59
thechris napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że jakby tak padła bramka dla Widzewa to by wydłużył się dwukrotnie I spalony "stanąłby" się ewidentny
Jaki spalony? Stopy mieli równo z duchem gry takie "spalone" się puszcza. Więc nie rozumiem Twojego podniecenia. Napisz skargę jak masz żal do sędziego. .

<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze?

Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą.
Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać.
Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra.
Spokojnie . To tylko analiza fachowca, można powiedzieć speca. Tak miarodajna w stosunku do Meliksona jak i reszty.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.10.2012 o godz. 16:04.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując