Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.10.2012, 14:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miłosz, kadra Wisły powinna zdobyć MP w 2012 roku, a nie zdobyła. Możemy się licytować. Myślę, że nie tylko umiejętności czysto piłkarskie decydują o tym, gdzie Wisła w tabeli obecnie się znajduje. Decyduje też cała otoczka, sposób traktowania swoich pracowników, kwestia motywacji do pracy, sama technika doboru współpracowników.
.
Nie zdobyła bo jakiś kretyn zwolnił trenera i zatrudnił pajaca. Skład nie ma tu nic do rzeczy. Masz rację że umiejętności to nie wszystko, Messi też potrafi kopać się po czole. Tylko tego nie robi, bo mu wstyd przed kolegami z drużyny. Kiedy zamiast jeden drugiemu pomagać i motywować do pożytecznej gry, każdy myśli tylko o tym żeby czegoś nie spieprzyć, to z boku wygląda na to że żaden nie potrafi grać. Choć wcale tak nie jest.


Ktos tam orzekł że tylko Chrapek, potrafi rozegrać piłkę. Może i potrafi, ale jeszcze długo powinien za Boguskim buty nosić. Więc płacze że nie ma z kim grać są śmieszne.

Celem powinno być wygranie wszystkich meczy do końca rundy. Jest on moim zdaniem jak najbardziej osiągalny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując