Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.10.2012, 14:19
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Co do składu - dałbym jednak Genkova, który przyda się do walki z rosłymi obrońcami Kolejorza.
to jest ten słynny wyścig zbrojeń: wy nas wzrostem, my was wzrostem. Krzywicki, Crouch, Bendtner, Rasiak. A w międzyczasie te zaplute karzełki reakcji z Katalonii coś knują i poruszają się po boisku slalomem.

No i nawet Rasiak wyszedł w sobotę na reakcjonistę: ani z głowy, ani z bara, tylko z wyjściem na wolne pole do prostopadłej piły. Przejdzie mu, urodzą się jeszcze wyżsi.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując