Charlie napisał(a):

|
Co do składu - dałbym jednak Genkova, który przyda się do walki z rosłymi obrońcami Kolejorza.
|
to jest ten słynny wyścig zbrojeń: wy nas wzrostem, my was wzrostem. Krzywicki, Crouch, Bendtner, Rasiak. A w międzyczasie te zaplute karzełki reakcji z Katalonii coś knują i poruszają się po boisku slalomem.
No i nawet Rasiak wyszedł w sobotę na reakcjonistę: ani z głowy, ani z bara, tylko z wyjściem na wolne pole do prostopadłej piły. Przejdzie mu, urodzą się jeszcze wyżsi.