Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10886
Stary 29.10.2012, 13:44
Podejrzewam, że wielu ludzi bo firma by padła Między innymi mam ja.
Nie wiem o jakim bonusie piszesz, z doświadczenia wiem, że najlepiej o wszystko pytać na czacie. W expekcie od razu odpisują i to dość jasno.
http://www.expekt.com/pl/bonus/bonus...ion.do?bcid=55
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 29.10.2012 o godz. 16:13.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując