Podejrzewam, że wielu ludzi bo firma by padła

Między innymi mam ja.
Nie wiem o jakim bonusie piszesz, z doświadczenia wiem, że najlepiej o wszystko pytać na czacie. W expekcie od razu odpisują i to dość jasno.
http://www.expekt.com/pl/bonus/bonus...ion.do?bcid=55