milosz napisał(a):

.
Powiedzmy to jasno, nie opisujesz żadnej rzeczywistości, bo teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens, na końcu sezonu zaś po raz kolejny, przeżyjesz kolejne rozczarowanie, bo Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz i "przewidujesz", a biorąc pod uwagę jak często sie mylisz, to w sumie jestem spokojny o to iż Wisła w tabeli będzie ..dużo wyżej niż zakładają twoje życzeniowe pseudo-analizy, rzecz jasna życząc Wiśle u ciebie jak najgorzej. Masz problem sam ze sobą, cała Twoja obecność na tym forum o tym świadczy… a poruszam ta kwestię, bo żadne kolejne Twoje gęganie, nie zmieni mojej radości ze zwycięstwa nad Widzewem, oraz radości z kolejnych zwycięstw Wisły Kraków, które niechybnie na pohybel jej pseudokibicom, przyjdą niebawem.
|
Gdzie będzie tego nie wie nikt bo pamiętajmy, że przed nami zima i pytania choćby czy sprzedamy Meliksona (oby nie) i kogo posprzedaje konkurencja. To może znacznie zmienić potencjalne szanse na wiosnę i jej przebieg. Dobrze byłoby mieć po 15 kolejkach min. 20 pkt. Wtedy nawet w przypadku kolejnych osłabień myślę, że jakoś byśmy ugrali te 10pkt wiosną. To oczywiście chyba najbardziej pesymistyczny scenariusz.
Oby jednak sprawy poszły w zupełnie innym - o wiele korzystniejszym kierunku dla Wisły.