Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 29.10.2012, 12:36
borys napisał(a):Wyświetl post
Ad. c) nikt powazny nie kupi klubu z mysla o zarabianiu na nim.
Nie tyle co na zarabianiu w czasie.. ale po jakims okresie jakby wartość wzrosla po jakims czasie, a pilka w Polsce moze byc dochodowa.. ale to wymaga dobrego zarzadzania, ale nie tyko w stosunku do cesci sportowej, ale marketingu i strategi - jakies dluzszej wizji co sie chce osiagnac...

ale podstawa jest dobra kadra zarządzajaca... niestety przy Cupiale ciezko o to, bo Tele-Fonika to troche inny twor i jest zupelnie inaczje zarzadzany.. dla mnie marzeniem, ale realnym (bo rozne rzecyz sie slyszalo) to Dudek jako dyretor sportowy..
Odpowiedz cytując