borys napisał(a):

|
Ad. c) nikt powazny nie kupi klubu z mysla o zarabianiu na nim.
|
Nie tyle co na zarabianiu w czasie.. ale po jakims okresie jakby wartość wzrosla po jakims czasie, a pilka w Polsce moze byc dochodowa.. ale to wymaga dobrego zarzadzania, ale nie tyko w stosunku do cesci sportowej, ale marketingu i strategi - jakies dluzszej wizji co sie chce osiagnac...
ale podstawa jest dobra kadra zarządzajaca... niestety przy Cupiale ciezko o to, bo Tele-Fonika to troche inny twor i jest zupelnie inaczje zarzadzany.. dla mnie marzeniem, ale realnym (bo rozne rzecyz sie slyszalo) to Dudek jako dyretor sportowy..