Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 29.10.2012, 11:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że wg thechrisa nie ma w naszej lidze zawodników, którzy graliby o pozycje 1-3... Czytając jego głupawe analizy nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Są, są. Nie ma ich za wielu ale trochę by się znalazło.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
kurde balans to co ty tu prezentujesz to tak jakbyś pisał o drużynie wrogów .[/B]
Tak jak ja przesadziłem z optymizmem w sierpniu tak ty przeginasz w druga stronę ......
Licytujesz się z resztą forum na bycie największym krytykantem ?
Jakim wrogiem? W którym wpisie?

milosz napisał(a):Wyświetl post
jesteś frustratem
Wycieczka osobista.
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kadra Wisła według Ciebie nie powinna zdobyć MP w 2011
Kłamstwo. Napisałem, że Wisła zdobywała MP grając 26-17 miesięcy temu i klasa/forma zawodników może się mieć to nijak do obecnych czasów.


milosz napisał(a):Wyświetl post
teza że Wisła w aktualnej kadrze to ekipa która nie ma prawa być w górnej części tabeli to nonsens
Kłmastwo. To byłby nonsens gdybym tak napisał czego oczywiście nie napisałem. Wisła ma prawo być wyżej niż miejsce na które ma skład czyli max 7*. Od wakacji piszę, że każde miejsce ponad to to będzie olbrzymi sukces. Skoro tak napisałem tzn. że dopuszczam taką możliwość, że będzie wyżej.

* - To jest moja ocena. Wg twojej Wisła może mieć skład na ćwierćfinał LM - nie widzę problemu.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie wyżej niż tego sobie życzysz
Prowokacja + insynuacje. Oczywiste jest, że sobie życzę aby Wisła była jak najwyżej.

Itd, itd.... Nie chce mi się dalej cytować.
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując