Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, piątek 2 listopada, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2
29.10.2012, 10:04
Moja kryształowa kula mówi mi, że rozwalimy ich 1-0 albo 2-1..
arti