jaszczur90 napisał(a):

|
Chodzi o to , że klub który na przestrzeni kilku lat zdobył tyle mistrzostw nadal posiada jedno boisko trawiaste treningowe, a klub Hutnik, który ledwo zipie posiada boiska trawiaste, balon . Naśmiewali się z Bednarza poprostu
|
No i w zasadzie sugerowali jakąś umowę czy nawet odkupienie tego. To nie jest nie wiadomo jaka kasa. Tylko że takie rzeczy to tylko w Playu .... albo w normalnie zarządzanym klubie.