Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20707
Stary 29.10.2012, 07:34
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to , że klub który na przestrzeni kilku lat zdobył tyle mistrzostw nadal posiada jedno boisko trawiaste treningowe, a klub Hutnik, który ledwo zipie posiada boiska trawiaste, balon . Naśmiewali się z Bednarza poprostu
No i w zasadzie sugerowali jakąś umowę czy nawet odkupienie tego. To nie jest nie wiadomo jaka kasa. Tylko że takie rzeczy to tylko w Playu .... albo w normalnie zarządzanym klubie.
Odpowiedz cytując