thechris napisał(a):

|
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!
|
No nie do końca.Z Widzewem to z tego co pamiętam, w pierwszym składzie nie wyszedł żaden z naszych ofensywnych, z mistrzowskiej rundy wiosennej 2011...poza Meliksonem.Zresztą nie ma się co spierać, gołym okiem widać że mimo iż Maor nie jedzie tak z rywalami jak na początku, to nadal robi różnicę.Akurat jego bym się zbytnio nie czepiał, co nie znaczy że jestem zadowolony z jego postawy.