1q2 napisał(a):

|
Melikson nie ma z kim grać i to jest największy problem.
|
Zaraz, zaraz... Przecież gra z zawodnikami, którzy dwa lata temu zdobyli MP! To jak to jest, że teraz nie ma z kim grać?!
1q2 napisał(a):

|
jeśli zaczniemy grać lepiej jako zespół(co niestety jest mało prawdopodobne)
|
No niestety :(