Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.10.2012, 21:07
Powiedzmy sobie jasno, że według thechrisa wszyscy piłkarze Wisły są zawsze najgorsi, bo ten typ tak ma .. , a stawienie tezy że żaden nie daje nam prawa do skutecznej walki o MP to zwyczajna bzdura, np. według niego Melikson nie miałby pewnego miejsca w każdej polskiej drużynie ligowej , co w sumie pokazuje, że frustracie „kibica-inaczej” mają charakter pozamerytoryczny i w sumie nie dotyczą piłki nożnej. Przypomnę też, że z kilkoma piłkarzami aktualnie u nas grającymi zdobywaliśmy MP co oznacza że są zawodnikami wartościowymi, problemem zaś Wisły są dziury w składzie, wąska ławka, ot kadrę należy rozbudować jakościowymi wzmocnieniami, tyle że do tego trzeba innego dyr. sp. oraz woli Cupiała, na jedno i drugie wypada nam poczekać, a frustracjami "kibica-inaczej" zajmować się nie ma sensu.
Odpowiedz cytując