Wojtas napisał(a):

W sumie zgoda
bo nawet patrząc z twarzy ,mozna odniesc wrazenie ze Maorowi sie przytyło.
|
Nic takiego nie zauważyłem. Nawet jeśl i to z przytyciem nie traci się tak bardzo szybkości (pamiętam pączka Ronaldo, szybszego od większości obrońców). Jest po prostu źle przygotowany do sezonu.