rafaltwsd napisał(a):

|
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
|
Nie wiem czy jestem obiektywny, ale nic nie pokazał. Czyli na plus, bo nie będzie musiał pauzować...
Trzeba jednak uczciwie dodać, że w chwili kiedy wchodził gra się już zupełnie nie kleiła, więc sam nie wiem co mógłby zrobić. Ogólnie - występ nie do oceny.