Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 28.10.2012, 19:20
rafaltwsd napisał(a):Wyświetl post
NIe odgladalem meczu wiec moze znajdzie sie jakis obiektywny forumowicz ktory oceni ger Romka Q?
Nie wiem czy jestem obiektywny, ale nic nie pokazał. Czyli na plus, bo nie będzie musiał pauzować...
Trzeba jednak uczciwie dodać, że w chwili kiedy wchodził gra się już zupełnie nie kleiła, więc sam nie wiem co mógłby zrobić. Ogólnie - występ nie do oceny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując