|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Za góraami, za lasami...
Offline
|
#4883

28.10.2012, 19:17
|
Cytat:
|
Każdy kolejny faks od Komitetu Dyscyplinarnego UEFA przyprawiał władze Legii o dreszcze. Klub z Łazienkowskiej, ze względu na brak awansu do fazy grupowej Ligi Europy, zmaga się z kłopotami finansowymi. Dziura w budżecie jest spora, zawodnicy mają poczekać na pensje, zwolnienia szykują się w strukturze zatrudnienia w samym klubie, a wydatki rosną. Choćby w związku ze zniszczeniami po derbach. Legijni finansiści na każdym kroku szukają oszczędności, a UEFA regularnie śle kolejne „faktury” - na grube setki tysięcy złotych. Stanęło na blisko 700 tys. Tyle pieniędzy wystarczyłoby na zakontraktowanie przynajmniej jednego doświadczonego zawodnika. Tajemnicą poliszynela jest jednak fakt, że Stowarzyszenie Kibiców Legii prowadziło z włodarzami „Wojskowych” rozmowy na temat przejęcia obowiązku płacenia kar (przynajmniej krajowych), stawiając przy tym warunek: klub musi wykorzystywać pełną drogę odwoławczą. Na zdrowy rozum dla władz Legii próba zmniejszania kar powinna być czynnością odruchową, ale ostatecznie strony nie doszły do porozumienia. Negocjacje były prowadzone na długo przed zawieszeniem współpracy, które nastąpiło pod koniec września.
|
http://futbolnet.pl/wiadomosci/drogi...olskich-klubow
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =>WEJDŹ!<=
|
|