bartek_strz napisał(a):

|
codziennie noszę KK w portfelu i moje zdjęcie się w dużej częśći zamazało..czy ktoś tak ma? mogę przez to mieć jakieś utrudnienia?
|
Najważniejsze co się Panu (Pani) przy kołowrotku wyświetla jak wchodzisz na mecz. Moim zdaniem, zdjęcie może być całkowicie nieczytelne, ważne że dane z paska magnetycznego da się odczytać no i że masz ze sobą dokument tożsamości celem ewentualnej weryfikacji danych.