Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 28.10.2012, 16:02
bartek_strz napisał(a):Wyświetl post
codziennie noszę KK w portfelu i moje zdjęcie się w dużej częśći zamazało..czy ktoś tak ma? mogę przez to mieć jakieś utrudnienia?
Najważniejsze co się Panu (Pani) przy kołowrotku wyświetla jak wchodzisz na mecz. Moim zdaniem, zdjęcie może być całkowicie nieczytelne, ważne że dane z paska magnetycznego da się odczytać no i że masz ze sobą dokument tożsamości celem ewentualnej weryfikacji danych.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując