Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 28.10.2012, 15:03
libero napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/node/444667 Info numer milion dwa z serii Cupiał sprzedaje Wisłę.
Rzeczywiście bardzo dużo informacji zostało zawartych w tym artykule. Znane konsorcjum z Małopolski - jeżeli ktoś tak się wypowiedział, to dlaczego nie dopisać jakie? Wiadomo, że przy przejęciach obie strony milczą, jakkolwiek w odpowiednim momencie na rynek wycieka taka informacja i to ona jest prawdziwa. Po prostu dziwny artykuł. Myślę, że na 90 % jest nieprawdziwy.

Jakkolwiek, popierałbym Cupiała, gdyby zrezygnował z finansowania Wisły na rzecz większego zapaleńca. Pytanie tylko, kto i ile chciałby w Wisłę zainwestować - a przede wszystkim, by słuchał się znawców futbolu, a nie jakichś pseudodoradców.
Odpowiedz cytując