libero napisał(a):

Rzeczywiście bardzo dużo informacji zostało zawartych w tym artykule. Znane konsorcjum z Małopolski - jeżeli ktoś tak się wypowiedział, to dlaczego nie dopisać jakie? Wiadomo, że przy przejęciach obie strony milczą, jakkolwiek w odpowiednim momencie na rynek wycieka taka informacja i to ona jest prawdziwa. Po prostu dziwny artykuł. Myślę, że na 90 % jest nieprawdziwy.
Jakkolwiek, popierałbym Cupiała, gdyby zrezygnował z finansowania Wisły na rzecz większego zapaleńca. Pytanie tylko, kto i ile chciałby w Wisłę zainwestować - a przede wszystkim, by słuchał się znawców futbolu, a nie jakichś pseudodoradców.