Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 28.10.2012, 12:06
libero napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/node/444667 Info numer milion dwa z serii Cupiał sprzedaje Wisłę.
Przecież to wszystko przepisane z "Faktu". Tak się u nas tworzy fakt medialny: jeden napisze, dwudziestu powieli i nagle wszyscy o tym trąbią. A skoro tak, to coś musi być na rzeczy...
Niekoniecznie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując