Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22480
Stary 28.10.2012, 07:29
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.
Pewnie już niedługo... Król nie płaci, więc zapewne zaraz zaczną się kwasy, poza tym zimą pewnie będzie sprzedawał jak teraz nie ma na wypłaty. No i będzie po pucharach.
Tak samo druga miła niespodzianka Zabrze - żeby w miarę dopiąć budżet pewnie sprzedadzą w zimie Prezesa i/albo Milika, może jeszcze kogoś no i zabawa zacznie się od nowa...
Ech... Wisła pewnie sprzeda Melexa, Legia musi sprzedawać, Śląsk robi bokami, Amica nie ma pieniędzy na wzmocnienia - czyli wiosną znów wyścig ślimaków, a potem powodzenia w europejskich pucharach...
Dostatek za to w.. Zagłębiu Lubin
Polska ligowa piłka...
Ostatnio edytowane przez arti : 29.10.2012 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując