Ogryzek napisał(a):

Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.
A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.
|
Pewnie już niedługo... Król nie płaci, więc zapewne zaraz zaczną się kwasy, poza tym zimą pewnie będzie sprzedawał jak teraz nie ma na wypłaty. No i będzie po pucharach.
Tak samo druga miła niespodzianka Zabrze - żeby w miarę dopiąć budżet pewnie sprzedadzą w zimie Prezesa i/albo Milika, może jeszcze kogoś no i zabawa zacznie się od nowa...
Ech... Wisła pewnie sprzeda Melexa, Legia musi sprzedawać, Śląsk robi bokami, Amica nie ma pieniędzy na wzmocnienia - czyli wiosną znów wyścig ślimaków, a potem powodzenia w europejskich pucharach...

Dostatek za to w.. Zagłębiu Lubin

Polska ligowa piłka...
