Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 27.10.2012, 23:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Zdaje się, że już napisałem - Bunoza jest OK jak na obronę przed spadkiem. Na tej samej zasadzie daje radę Czekaj, choć nie czarujmy się - parę bramek na swoim koncie już ma.
Sezon i dwa temu graliśmy w pucharach (nawet o LM) i o mistrzostwo Polski. Gdybyśmy kiedykolwiek mieli włączyć się znowu do gry o takie cele - Bunoza będzie słabym ogniwem.

Tak trudno ogarnąć, że sytuacja się zmieniła i dziś nawet Jirsak i Pajlić byliby zbawieniem?

Frederiksen gra tragicznie, Bunoza zagrał dobrze na tle Widzewa. Tyle. Solidny zawodnik dla drużyny broniącej się przed spadkiem. Na tle słabych Czekaja, Frederiksena czy Burligi - pewny punkt.

Jesteśmy piłkarsko na dnie, a Wy wyjeżdżacie z tekstami "zawsze pisałem, że coś z niego będzie". Serio? Załapałby się do jedenastki w Legii czy w Amice? Jakoś tego nie widzę...
No więc wiecie, kiedyś mierzyliśmy mniej więcej w podobny poziom.

No dobra, ale ilu w tej lidze jest skrzydłowych którzy mogą regularnie straszyć rywali? W tym momencie to Wszołek i Nakoulma który często gra na skrzydle. Reszta to są goście co na 4-5 spotkań mają jedno dobre i tyle. Takich Kaczmarków z Widzewa jest w tej lidze pełno, tylko o jednych jest głośniej w mediach a o innych mniej.
Bez względu na to o co będziemy walczyć Bunoza na tą ligę starczy, fizycznie wygląda dobrze, szybkościowo też przyzwoicie a i jakiegoś szczególnego olewania zarzucać mu nie można.
Ta liga taka jest w jednej kolejce walczysz o utrzymanie a w następnej o puchary. Gramy kichę do kwadratu a do wicelidera i rewelacji ligi tracimy całe 5pkt.
Odpowiedz cytując