mitmichael tydzień chwały Kulawika tylko że zaraz w piątek kolejne starcie z Lechem Wronki które będzie decydujące dla Kulawika i całego teamu ze sztabem łącznie w razie przegranej z Lechem Wronki zima będzie zapowiadać sie naprawde gorąco i możliwe że będą jakieś roszady bo C kolejnej przegranej nie wytrzyma i dokona zmian albo jednej konkretnej które zadecydują o losach Wisły.Aczkolwiek warto mieć nadzieje że Wisła będzie kontynuować zwycięską passe przez jeszcze 3 kolejki a Lech Wronki nie wytrzyma presjii na Reymonta i zacznie kontynować kolejne kolejki be zwycięstwa