Ogryzek napisał(a):

Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.
A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.
|
Nie czuja presji Wojciechowskiego to moga w spokoju robic to co sie od Nich oczekuje. Jakby Ci pracodawca cały czas patrzył na rece to na pewno pracowałoby Ci sie cięzej czujac jego oddech na swoich plecach - to taki przykład
