Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22475
Stary 27.10.2012, 18:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Polonia rozbija Bełchatów 5-0. Chciałbym takich kopaczy jak Wszołek, Teodorczyk czy Dwaszwili w Wiśle.

A niby Grodzisk miał spaść a tutaj walczą ostro o puchary.
Nie czuja presji Wojciechowskiego to moga w spokoju robic to co sie od Nich oczekuje. Jakby Ci pracodawca cały czas patrzył na rece to na pewno pracowałoby Ci sie cięzej czujac jego oddech na swoich plecach - to taki przykład
Odpowiedz cytując