|
Bez jaj... posadzić chłopa z kamerą, który przez 90 minut kadruje ławkę rezerwowych należy nazywać fajnym pomysłem marketingowym? Mając TAKI dostęp do piłkarzy, całego zaplecza klubowego, kuluarów i itp. - marketing nie robi NIC! Wystarczy spojrzeć na telewizję klubową Jagiellonii bądź Korony. Ok - zgodzę się, że jakościowo (w sensie realizatorskim) nie jest to mistrzostwo świata, ale bije nas na łeb. Natomiast filmiki promocyjne - jak ten z akcją dla studentów - realizuje zewnętrzna firma. Niemniej jednak ja będę się upierał - marketing Wisły w ogóle nie wykorzystuje przywileju, że ma do dyspozycji piłkarzy, trenerów, prezesów. ZERO jakiejkolwiek kreatywności.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|